Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09:00
Yoga
Αλεξάνδρα
09:00
09:50
Πόδια - Κοιλιά
Νατάσα
09:00
09:50
10:00
Πόδια - Κοιλιά
Αλέξανδρος
10:00
10:50
Pilates
Νατάσα
10:00
10:50
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Κωνσταντίνα
10:00
10:50
Yoga
Ασπασία
10:30
11:20
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Yoga
Αλεξάνδρα
17:00
17:50
Tae Bo
Μαριαλένα
17:00
17:50
Cardio
Δημήτρης
17:00
17:40
Pilates
ΕΝΑΡΞΗ 30/9
17:00
17:50
Πόδια - Κοιλιά
Δημήτρης
17:00
17:50
18:00
Zumba
Βάσω
18:00
18:50
Yoga
Μιχαέλα
18:00
18:50
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
18:00
18:50
Πόδια - Κοιλιά
Θοδωρής
18:00
18:50
Zumba
Christian
18:00
18:50
19:00
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
Πόδια - Κοιλιά
Νατάσα
19:00
19:50
Total Body
Θοδωρής
19:00
19:50
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
Yoga
Ασπασία
19:00
19:50
20:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Κωνσταντίνα
20:00
20:50
Pilates
Γιώτα
20:00
20:50
Zumba
Christian
20:00
20:50
Total Body
Φώτης
20:00
20:50
Cardio
Δημήτρης
20:00
20:40

Πόδια - Κοιλιά
Δημήτρης
20:50
21:30
21:00
Πόδια - Κοιλιά
Κωνσταντίνα
21:00
21:50
Pilates
Βασιλική
21:00
21:50
Yoga
Μιχαέλα
21:00
21:50

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Κωνσταντίνα
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
18:00
18:50
19:00
20:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Κωνσταντίνα
20:00
20:50

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

No events hours available!
No events hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Pilates
Νατάσα
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Pilates
ΕΝΑΡΞΗ 30/9
17:00
17:50
18:00
19:00
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
20:00
Pilates
Γιώτα
20:00
20:50
21:00
Pilates
Βασιλική
21:00
21:50

Δευτέρα

  • Pilates Βασιλική
    19:00 - 19:50

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

  • Pilates Βασιλική
    19:00 - 19:50

Παρασκευή

  • Pilates ΕΝΑΡΞΗ 30/9
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17:00
Tae Bo
Μαριαλένα
17:00
17:50

Τρίτη

  • Tae Bo Μαριαλένα
    17:00 - 17:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09:00
Yoga
Αλεξάνδρα
09:00
09:50
10:00
Yoga
Ασπασία
10:30
11:20
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Yoga
Αλεξάνδρα
17:00
17:50
18:00
Yoga
Μιχαέλα
18:00
18:50
19:00
Yoga
Ασπασία
19:00
19:50
20:00
21:00
Yoga
Μιχαέλα
21:00
21:50

Δευτέρα

  • Yoga Αλεξάνδρα
    17:00 - 17:50

Τρίτη

  • Yoga Αλεξάνδρα
    09:00 - 09:50
  • Yoga Μιχαέλα
    18:00 - 18:50

Πέμπτη

  • Yoga Μιχαέλα
    21:00 - 21:50

Παρασκευή

  • Yoga Ασπασία
    19:00 - 19:50

Σάββατο

  • Yoga Ασπασία
    10:30 - 11:20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18:00
Zumba
Βάσω
18:00
18:50
Zumba
Christian
18:00
18:50
19:00
20:00
Zumba
Christian
20:00
20:50

Δευτέρα

  • Zumba Βάσω
    18:00 - 18:50

Τετάρτη

  • Zumba Christian
    20:00 - 20:50

Παρασκευή

  • Zumba Christian
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19:00
Total Body
Θοδωρής
19:00
19:50
20:00
Total Body
Φώτης
20:00
20:50

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17:00
Cardio
Δημήτρης
17:00
17:40
18:00
19:00
20:00
Cardio
Δημήτρης
20:00
20:40

Τετάρτη

  • Cardio Δημήτρης
    17:00 - 17:40

Παρασκευή

  • Cardio Δημήτρης
    20:00 - 20:40
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09:00
Πόδια - Κοιλιά
Νατάσα
09:00
09:50
10:00
Πόδια - Κοιλιά
Αλέξανδρος
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Πόδια - Κοιλιά
Δημήτρης
17:00
17:50
18:00
Πόδια - Κοιλιά
Θοδωρής
18:00
18:50
19:00
Πόδια - Κοιλιά
Νατάσα
19:00
19:50
20:00
Πόδια - Κοιλιά
Δημήτρης
20:50
21:30
21:00
Πόδια - Κοιλιά
Κωνσταντίνα
21:00
21:50

Δευτέρα

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

No events available!

*Για την καλύτερη λειτουργία των γυμναστηρίων τα Golden Gym διατηρούν το δικαίωμα να μεταβάλουν το ωράριο των ομαδικών προγραμμάτων ή των γυμναστών που εκτελούν το εκάστοτε πρόγραμμα.

*Κατά τις περιόδους Εορτών καθώς και τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο το πρόγραμμα των ομαδικών αναπροσαρμόζεται κατόπιν έγκαιρης ενημέρωσης των μελών μας .