Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Yoga
Νατάσα
10:00
10:50
Pilates
Μαρία Σ.
10:00
10:50
Πόδια - Κοιλιά
Σωτήρης
10:00
10:50
Pilates
Μαρία Σ.
10:00
10:50
Πόδια - Κοιλιά
Μαρία
10:00
10:50
11:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
11:00
11:50
12:00
Yoga
Νατάσα
12:00
12:50
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tae Bo
Κωνσταντίνα
18:00
18:50
Πόδια - Κοιλιά
Βασιλική
18:00
18:50
CORE 30'
Αποστόλης
18:30
19:00
Pilates
Μαρία Σ.
18:00
18:50
Tabata
Αποστόλης
18:30
19:00
Pilates
Ερατώ
18:00
18:50
19:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Αρχοντία
19:00
19:50
Tabata
Αποστόλης
19:00
19:50
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
CORE 30'
Αρχοντία
19:00
19:30
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Αποστόλης
19:00
19:50
20:00
Pilates
Νατάσα
20:00
20:50
Zumba
Christian
20:00
20:50
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
20:00
20:50
Zumba
Christian
20:00
20:50
Pilates
Νατάσα
20:00
20:50
21:00
Yoga
Άρης
21:00
21:50
Cardio
Δημήτρης
21:00
21:40
Yoga
Άρης
21:00
21:50

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
21:00
Cardio
Δημήτρης
21:00
21:40

Τετάρτη

  • Cardio Δημήτρης
    21:00 - 21:40
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18:00
CORE 30'
Αποστόλης
18:30
19:00
19:00
CORE 30'
Αρχοντία
19:00
19:30

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
11:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
11:00
11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Αρχοντία
19:00
19:50
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Αποστόλης
19:00
19:50
20:00
Body Power (ΜΠΑΡΕΣ)
Δημήτρης
20:00
20:50

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Pilates
Μαρία Σ.
10:00
10:50
Pilates
Μαρία Σ.
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Pilates
Μαρία Σ.
18:00
18:50
Pilates
Ερατώ
18:00
18:50
19:00
Pilates
Βασιλική
19:00
19:50
20:00
Pilates
Νατάσα
20:00
20:50
Pilates
Νατάσα
20:00
20:50

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

  • Pilates Βασιλική
    19:00 - 19:50

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18:00
Tabata
Αποστόλης
18:30
19:00
19:00
Tabata
Αποστόλης
19:00
19:50

Τρίτη

  • Tabata Αποστόλης
    19:00 - 19:50

Παρασκευή

  • Tabata Αποστόλης
    18:30 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18:00
Tae Bo
Κωνσταντίνα
18:00
18:50

Δευτέρα

  • Tae Bo Κωνσταντίνα
    18:00 - 18:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Yoga
Νατάσα
10:00
10:50
11:00
12:00
Yoga
Νατάσα
12:00
12:50
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Yoga
Άρης
21:00
21:50
Yoga
Άρης
21:00
21:50

Δευτέρα

  • Yoga Νατάσα
    10:00 - 10:50

Τρίτη

  • Yoga Άρης
    21:00 - 21:50

Πέμπτη

  • Yoga Άρης
    21:00 - 21:50

Σάββατο

  • Yoga Νατάσα
    12:00 - 12:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
20:00
Zumba
Christian
20:00
20:50
Zumba
Christian
20:00
20:50

Τρίτη

  • Zumba Christian
    20:00 - 20:50

Πέμπτη

  • Zumba Christian
    20:00 - 20:50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00
Πόδια - Κοιλιά
Σωτήρης
10:00
10:50
Πόδια - Κοιλιά
Μαρία
10:00
10:50
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Πόδια - Κοιλιά
Βασιλική
18:00
18:50

Τρίτη

Τετάρτη

Παρασκευή

No events available!

*Για την καλύτερη λειτουργία των γυμναστηρίων τα Golden Gym διατηρούν το δικαίωμα να μεταβάλουν το ωράριο των ομαδικών προγραμμάτων ή των γυμναστών που εκτελούν το εκάστοτε πρόγραμμα.

*Κατά τις περιόδους Εορτών καθώς και τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο το πρόγραμμα των ομαδικών αναπροσαρμόζεται κατόπιν έγκαιρης ενημέρωσης των μελών μας .